• зміст 
 1. Основні особливості.
 2. Для чого сайт бізнесу?
 3. ТОП 10
  1. 1. LP-mobi 
  2. 2. Prom.ua
  3. 3. Weblium
  4. 4. Wix
  5. 5. WebNode
  6. 6. WebX.page
  7. 7. Google Sites
  8. 8. Mozello
  9. 9. MotoCMS
  10. 10. Site.pro

Конструктор сайту – сервіс, який дозволяє користувачам створювати веб-сайти без необхідності поглиблених знань програмування або веб-розробки. Переважно це візуальний інтерфейс, де ви можете налаштовувати і розташовувати різні елементи веб-сторінки, такі як тексти, зображення, кнопки та інші.

Основні особливості конструктору сайтів:

 • Візуальний редактор: Можливість перегляду змін на веб-сторінці в реальному часі, використовуючи візуальний інтерфейс.
 • Шаблони: Готові дизайни та макети, які можна використовувати для початку роботи.
 • Гнучкість налаштувань: Можливість змінювати розміщення та властивості елементів, встановлювати кольори, шрифти і інше.
 • Можливість додавати функціональність: Деякі конструктори сайтів надають можливість додавати базову функціональність, таку як контактні форми, галереї, слайдери тощо.
 • Хостинг і доменні імена: Деякі конструктори сайтів можуть надавати можливість розміщення вашого сайту в Інтернеті і навіть надавати доменні імена.

Для чого сайт бізнесу?

Веб-сайту використовується для реалізації товарів або послуг в електронній формі та має ряд переваг як для покупців, так і власників бізнесу. Основні мети і переваги сайту магазину включають:

 • Доступність 24/7: Інтернет-магазин доступний для відвідувачів у будь-який час доби, що дозволяє покупцям здійснювати покупки в зручний для них час.
 • Глобальний доступ: Інтернет розширює аудиторію вашого магазину, дозволяючи привертати клієнтів не тільки з локального ринку, але і з інших регіонів та країн.
 • Зручність для покупців: Покупці можуть швидко знаходити і порівнювати товари, здійснювати покупки без виходу з дому і зручно оплачувати їх онлайн.
 • Збільшення продажів: Інтернет-магазин може використовувати різні стратегії маркетингу та знижок, щоб привертати більше клієнтів і збільшувати продажі.
 • Реклама та просування: Інтернет-магазини можуть використовувати різні канали реклами та маркетингу для привертання уваги і просування свого бренду.

ТОП 10 

 1. LP-mobi 

За допомогою LP-mobi можна створити сайт безкоштовно за 5 хвилин. Сервіс дає інструменти, що замінити картинки і текст. Також є можливість припаркувати свій домен і навіть налаштувати інтеграцію домену. 

Повністю безкоштовний тариф

В цьому тарифі конструктор сайтів пропонує  доступ до одного лендінгу і всіх шаблонів.

Безкоштовні шаблони

Усі лендінги, які ви знайдете в LP-MOBI, є абсолютно універсальними та підійдуть для більшості товарів. На сьогоднішній день є більше 10 безкоштовних шаблонів.

Аналітика.

В особистому кабінеті ви знайдете статистику, що буде містити інформація про всі перегляди та замовлення. Це дає змогу проаналізувати лендінг, змінити або покращити стратегію.

Вбудований хостинг

Для тих, хто не хочете купувати хостинг і витрачати час на паркування домену LP-MOBI вирішили це питання та надає вбудований хостинг. Тому, купувати свій хостинг і створювати домен не потрібно.

Створивши лендінг та використовуючи стандартний домен lp-mobi.biz, достатньо для того щоб запустити рекламу .

Однак в назві свого піддомену немає обмеження . Тобто, при створені лендінгу, ви можете обрати та вказати будь-яку назву свого сайту.

Додавання колег

Для тих, у кого існує необхідність колективної  роботи з лендінгами, LP-MOBI дає інструменти для додавання колег.  Якщо вам потрібно надати доступ до лендінгу потрібно, лише, додати пошту свого співробітника чи колеги.

Завдяки такому функціоналу  ви разом зможете використовувати лендінг для того, щоб редагувати його або створити рекламу.

Сервіс, навіть, дає можливість  подарувати комусь лендінг. Для цього  у вкладці “Мої лендінги” просто потрібно змінити власника.

Створення лендінгів без знань програмування.

123
123

LP-MOBI дає можливість та весь функціонал для створення  лендінгу без залучення роботи програмістів. 

Ви власноруч можете змінювати картинки, текст, припаркувати свій домен та навіть налаштувати інтеграцію домену. Зрозумілий функціонал допоможе створити сайт  за 5 хвилин абсолютно безкоштовно.

Не потрібні жодні програми того, щоб викачати лендінг. Достатньо одного кліку, щоб отримати повний код лендінгу.

Завантаження лендінгів

Якщо ви хочете розмістити лендінг на своєму хостингу або просто отримати доступ до вихідного коду, вам знадобиться менше хвилини.

Потрібно перейти в особистий кабінеті та зайти у редагування лендінгу, натиснути кнопку “Завантажити лендінг” та обрати шлях його збереження.

Паркування доменів в LP-mobi

Щоб уберегти себе від бану в рекламі Facebook та Instagram потрібно паркувати домен. Для цього не потрібно багато часу та не потрібно мати якісь особливі навички.

Потрібно на хостингу в своєму домені створити А-запис з IP-адресою сервісу  і в редагуванні лендінгу прописати назву сайту. В кінці вам залишилось почекати оновлення DNS.

Інтеграція з LP-CRM

chvm 1
chvm 1

Конструктор сайтів надає змогу інтеграції з CRM-системою для товарного бізнесу LP-CRM, для зручності користувачів, вона здійснюється в декілька кліків.

За допомогою цієї інтеграції ви зможете дублювати всі замовлення, що надходять з ваших сайтів LP-MOBI в LP-CRM.

CRM, в свою чергу,  допоможе повністю відстежувати статус посилки, а також через статистику вести облік.

Для цього, потрібно зареєструватися в LP-CRM, далі в акаунті LP-MOBI ввести API ключ і URL-адресу CRM та увімкнути відправку замовлень. 

Інтеграція з CPASHKA

Для інтеграції потрібно декілька кліків, що значно спрощує процес.Потрібно ввести URL-адресу своєї платформи , після цього увімкніть надсилання замовлень.  У цієї інтеграції є кілька перевагї:

 • З необмеженою кількістю додавання товарів власна дропшиппінг платформа/CPA-мережа 
 • Деталізована статистика.
 • До перших 100 замовлень абсолютно безкоштовне використання .

Повідомлення про нові замовлення в Telegram

Для вашої зручності, щоб жодне замовлення не загубилося в LP-MOBI існує функція сповіщень у Telegram.  Кілька кліків та менше хвилини, для того,щоб їх увімкнути.Потрібно запустити чат-бот через редагування лендингу, вкладка “Повідомлення”. Дуже зручна функція щоб бути в курсі про кожен лід.

Система буде надсилати всю інформацію про замовлення у повідомлення Telegram. Там буде вказана інформація про товар, ім’я та номер телефону замовника. Ця проста функція значно полегшить роботу.

Підключення лічильників FB, VK, ЯМ, GА

LP-MOB допоможе відстежувати трафік налаштованої реклами.  

Facebook, Google, Yandex, Mail.ru і VKontakte.

Потрібно лише  скопіювати лічильник з рекламного кабінету і вставити його в редагуванні лендінгу,  шукайте у вкладці “Аналітика”. Далі лічильник автоматично з’явиться в коді лендінгу.

 1. Prom.ua
internet magazin na prom ua bistriy start ili nevigodnaya arenda
internet magazin na prom ua bistriy start ili nevigodnaya arenda

Prom.ua – відомий український торговий центр в інтернеті, торгівельна площадка з конструктором сайтів.

На платформі Prom.ua кожен підприємець зможе створити сайт та інтернет-магазин без допомоги спеціалістів з програмування. Покупець, в свою чергу, має можливість легко знайти товар та порівняти ціну.

Безпечна покупка

Покупці на Prom.ua мають можливість безпечно розраховуватися за товар банківською карткою. Якщо раніше покупець міг оплатити товар тільки напряму продавцеві, то сьогодні сервіс додав можливість використовувати на своєму сайті безпечну оплату. Для зручності у вартість товару враховується ціна товару, доставка поштовим оператором, можливість оглянути товар при отримані та за перевод коштів. В разі повернення товару при його огляді кошти повертаються на картку клієнта, а поштовий оператор забезпечує відправку товару продавцю.

Спеціалізація на ринку України

Prom.ua є українською платформою електронної комерції, і це може бути важливим фактором, якщо ваш бізнес спрямований на українську аудиторію. Платформа розуміє місцеві реалії та потреби бізнесів в Україні.

Простота використання

image 2 1024x597 1
image 2 1024×597 1

 “Prom.ua” надає можливість швидко створювати і налаштовувати інтернет-магазини, навіть для тих користувачів, які не мають глибокого розуміння технічних аспектів веб-розробки.

Гнучкість у налаштуваннях

 Платформа може надавати різні інструменти для налаштування дизайну та функціоналу інтернет-магазину відповідно до потреб бізнесу.

Інтеграція з різними платіжними системами

 Зазвичай, конструктори сайтів надають можливість легко інтегрувати платіжні системи для обробки платежів в інтернет-магазині.

SEO-оптимізація

 Зручні інструменти для оптимізації сайту для пошукових систем можуть допомогти покращити видимість інтернет-магазину в пошукових результатах.

Підтримка і аналітика

 Можливість використання аналітичних інструментів для відстеження відвідувань і покупок, а також можливість отримання підтримки від команди “Prom.ua”.

Мобільна оптимізація

Багато конструкторів сайтів, включаючи “Prom.ua”, надають можливість автоматично оптимізувати інтернет-магазин для перегляду на різних пристроях, зокрема на мобільних телефонах та планшетах.

 1. Weblium
7ffbe4b7 53ac 475f b01b 3fc5fca88921
7ffbe4b7 53ac 475f b01b 3fc5fca88921

Weblium – конструктор сайті з ШІ – ассистентом. Налічує більше 200 шаблонів. Багатий функціонал: розклад, відгуки, форми до залучення покупців, лічильники, онлайн чати, зовнішні інтеграції.

Покращена робота з зображеннями

В редакторі конструктора сайтів Weblium є можливість змінювати пропорції зображення в середині Flex block та  у зображень з абсолютним позиціюванням в звичайних блоках.

Тобто, у вас є можливість змінити ширину або ж висоту зображення, сформувати необхідний для вас прямокутник, в якому буде зображення. Також є спеціальна кнопка, яка дозволить вам налаштувати фрагмент зображення, яка буде видна в цьому прямокутнику.  При всіх цих налаштуваннях ви можете активувати перемикач масштабу, в налаштуваннях зображення,  для того щоб повернутися в режим редагування зображення на зміну його пропорції. Також, у вас є можливість редагувати зображення зі збереженням його пропорцій. Для цього потрібно вимкнути режим масштаб та утримуючи кнопку Shift змінювати розмір зображення.

ШІ – ассистент

Конструктор сайтів Weblium від компанії ТЕмплейт Монстр відрізняється наявністю ШІ ассистента, який допомагає з дизайном.

Він допоможе розмістити блоки, допоможе підібрати кольорову палітру. У вас також буде можливість повністю перемикати дизайн всього в один клік, якщо раптом вам наскучить конкретний дизайн. 

Візуальний редактор і готові шаблони

“Weblium” надає візуальний редактор, який дозволяє користувачам переглядати та редагувати свій веб-сайт в реальному часі. Також є готові шаблони, що полегшують старт процесу.

Мобільна оптимізація

Конструктор надає можливість автоматично оптимізувати створений вами сайт для відображення на різних пристроях, включаючи мобільні телефони та планшети.

Окрім цього, сервіс пропонує готові шаблони для бізнеса з мобільною версією. Сервіс дає можливість створювати форми збору лідов, таблиць з контактами клієнтів, зовнішні інтеграції, розклад задач, відгуки, лічильники, онлайн чати.

SEO-оптимізація

 Інструменти для оптимізації сайту для пошукових систем можуть допомогти покращити видимість вашого сайту в пошукових результатах.

Ефективність роботи та швидкість завантаження

Забезпечення високої продуктивності та швидкості завантаження може бути важливим для задоволення вимог сучасних користувачів та покращення рейтингу вашого сайту в пошукових системах.

Підтримка користувачів і навчальні ресурси

 Наявність служби підтримки і навчальних матеріалів може допомогти користувачам вирішувати будь-які питання, які виникають під час роботи з конструктором.

Хостинг та безкоштовний піддомен

“Weblium” може надавати можливість безкоштовно розміщувати свій сайт на їх серверах та використовувати безкоштовний піддомен.

Інтеграція з популярними сервісами

 Деякі конструктори сайтів, включаючи “Weblium”, можуть підтримувати інтеграцію з різними сервісами, такими як платіжні системи, соціальні мережі тощо.

weblium ua 1
 1. Wix
platforma wix

Wix є одним із популярних конструкторів сайтів, який дозволяє користувачам створювати веб-сайти з використанням візуального редактора та без необхідності глибоких знань програмування. Також сервіс має ШІ, що допоможе в розробці власного сайту.

Візуальний Редактор

Wix пропонує потужний візуальний редактор, який дозволяє користувачам переглядати та редагувати свої сторінки в реальному часі. Елементи можна легко перетягувати та розміщувати на сторінці за допомогою перетягування миші. Готові шаблони забезпечують швидкий старт, а візуальний редактор дозволяє вам керувати дизайном без кодування.

Шаблони

Wix має широкий вибір готових шаблонів понад 800,  для різних галузей та видів сайтів. Ви можете вибрати шаблон, який вам подобається, і налаштувати його відповідно до своїх потреб.

Адаптивний Дизайн

Створені за допомогою Wix сайти автоматично адаптуються до різних розмірів екранів, включаючи мобільні пристрої, щоб забезпечити оптимальний вигляд для всіх користувачів. Що полегшує роботу в оптимізації сайту.

Магазин Онлайн

 Wix надає можливість створення електронного магазину з використанням різноманітних функцій електронної комерції, включаючи обробку платежів, відстеження запасів та багато іншого.

SEO Оптимізація

 Wix дозволяє користувачам оптимізувати свої сайти для пошукових систем, встановлюючи метатеги, карти сайту, атрибутів ALT для зображень та іншого.

Можливості Розширення

Є магазин додатків Wix, де ви можете знайти різні додатки та розширення для покращення функціональності свого сайту, включаючи інструменти для соціальних мереж, маркетингу, аналітики та іншого.

Безкоштовний Хостинг

il fullxfull.5470861320 kbmy

 

Wix надає безкоштовний хостинг для сайтів, створених на їхній платформі, але також пропонує платні плани з додатковими можливостями.

Підтримка Користувачів

 Wix має службу підтримки, яка може надавати допомогу користувачам при вирішенні технічних питань та інших проблем.

Безкоштовний Період Пробного Користування

Wix пропонує безкоштовний період пробного користування, що дозволяє вам випробувати функції та переваги конструктора перед оплатою.

 1. WebNode

WebNode – це конструктор веб-сайтів, який дозволяє користувачам створювати власні веб-сайти без необхідності глибоких знань в галузі веб-дизайну чи програмування. 

Безкоштовний та Платний Варіант

WebNode пропонує можливість створити безкоштовний веб-сайт з використанням їхнього домену, що є ідеальним варіантом для тих, хто розпочинає свій проект і хоче спробувати конструктор перед оплатою або придбати власний домен та використовувати платний тарифний план з додатковими функціями.

Візуальний Редактор

Конструктор використовує візуальний редактор, який дозволяє користувачам переглядати та редагувати свій веб-сайт в реальному часі.

Шаблони та Дизайн

graphic 11

WebNode має вбудовані шаблони та інструменти для налаштування дизайну, що дозволяє вам адаптувати вигляд свого сайту за своїми уподобаннями.

SEO-Оптимізація

Є можливості для базової оптимізації для пошукових систем (SEO), такі як налаштування метатегів та описів.

Адаптивний Дизайн

Створені за допомогою WebNode веб-сайти автоматично адаптуються до різних розмірів екранів, включаючи мобільні пристрої.

Мультимовність

 Деякі версії конструктора сайтів WebNode підтримують створення мультимовних сайтів.

Хостинг

Платформа надає хостинг для ваших веб-сайтів, який включений у безкоштовний план.

Підтримка користувачів

WebNode може надавати підтримку користувачам через електронну пошту та інші канали зв’язку.

2560px webnode logo.svg
 1. WebX.page
327383906 1193214411297898 8464959472837995134 n
327383906 1193214411297898 8464959472837995134 n

WebX.page – No-code платформа для створення сайтів будь – якого масштабу.

Сервіс надає широкий набір всіх необхідних інструментів для створення сучасних сайтів. В панелі управління доступні всі налаштування, що значно полегшує роботу з сервісом та не потребує вашої уваги до строк кода.

NO CODE ПЛАТФОРМА

Зрозумілий інтерфейс дозволить без проблем створити як простий лендінг, що продає, так і сайт інтернет магазину без необхідності писати код. Тому не потрібно залучати спеціалістів з програмування. 

Адаптивна мобільна версія

WebX.page дозволяє адаптувати сайт чи лендінг до мобільних версій без втрати можливостей від основних версій. Тому з першого дня користування ваш сайт\лендінг буде доступний на всіх пристроях.

SEO-плюшки Webx.page

Сервіс пропонує додавати Meta- дані та карту сайту автоматично або ж налаштувати їх вручну. Має доступну можливість налаштування шаблону маски.

Також сервіс надає  можливість налаштовувати атрибут Alt для зображень, а ще додавати мікророзмітку JSON – LD.

 1. Google Sites
google sites gratis hd large

Google Sites – це безкоштовна платформа для створення веб-сайтів, яка належить до сімейства продуктів Google Workspace. Google Sites є привабливим варіантом для швидкого створення веб-сайтів, зокрема для проєктів, колективної роботи або освітніх потреб.

Простота Використання

Google Sites вирізняється простотою використання, що робить його доступним для широкого кола користувачів, включаючи тих, хто не має досвіду веб-розробки.

Інтеграція з Google Workspace

 Платформа пов’язана з іншими інструментами Google, такими як Google Drive, Google Calendar, Google Docs тощо. Це забезпечує легку інтеграцію з різними сервісами Google.

Гнучкість Укладу та Дизайну

 Google Sites дозволяє користувачам створювати веб-сайти з різними типами вмісту, включаючи тексти, зображення, таблиці, форми, відео та інше.

Колаборація та Спільна Робота

З можливостями спільної роботи, користувачі можуть запрошувати інших користувачів для спільного редагування та коментування веб-сайтів.

Адаптивний Дизайн

967 gs project wrapper er 01
967 gs project wrapper er 01

Створені за допомогою Google Sites веб-сайти мають адаптивний дизайн, що робить їх оптимальними для відображення на різних пристроях, включаючи мобільні телефони та планшети.

Безкоштовна Платформа

Google Sites надається безкоштовно для всіх користувачів, і вам не потрібен платіжний обліковий запис Google Workspace для його використання.

SEO-Оптимізація

Платформа підтримує базові інструменти для оптимізації веб-сайтів для пошукових систем.

Різні права доступу

Користувачі можуть надавати різні рівні доступу до свого веб-сайту різним особам.

 1. Mozello
mozello website builder update

Mozello – це платформа для створення веб-сайтів та онлайн-магазинів. Вона відома своєю простотою використання і функціональністю. 

Простота Використання

Mozello відзначається інтуїтивним і простим інтерфейсом, що робить його доступним для користувачів без великого досвіду веб-розробки.

Мобільна Дружність

Створені за допомогою Mozello веб-сайти адаптуються для відображення на різних пристроях, включаючи мобільні телефони та планшети.

Мультилінгвальність

Mozello підтримує створення багатомовних веб-сайтів, що корисно для тих, хто має аудиторію в різних країнах.

Онлайн-Магазини

Платформа дозволяє створювати онлайн-магазини з можливістю додавання та управління продуктами, прийняттям платежів та веденням інвентарю.

Інтеграція з Соціальними Мережами

Mozello дозволяє легко інтегрувати ваш веб-сайт з соціальними мережами для більшого залучення аудиторії.

SEO-Оптимізація

Є базові інструменти для оптимізації веб-сайту для пошукових систем. На всі сторінки можно додати медіафайли, карти та html – код. Функціонал SEO дозволяє встановлювати мета-теги. Платний пакет дозволяє обрати індивідуальний фавікон та персональний домен.

Безкоштовний Варіант та Платні Плани

Mozello пропонує безкоштовний план з обмеженими можливостями, а також різні платні плани із розширеними функціями.

Підтримка Клієнтів

Mozello надає підтримку користувачам через свою службу підтримки.

 1. MotoCMS
image 3

MotoCMSконструктор сайтів та інтернет магазинів, він дозволяє легко створювати привабливі, функціональні та SEO – адаптивні сайти, навіть, якщо ви не маєте знань та навиків програмування. MotoCMS має велику кількість шаблонів, що дозволить з легкістю обрати потрібний для вас.

Простота використання

MotoCMS визначається інтуїтивним і легким використанням, що дозволяє навіть неспеціалістам швидко створювати веб-сайти.

Готові Шаблони

Платформа має велику бібліотеку готових шаблонів, які можна використовувати для різних видів веб-сайтів.

Адаптивний Дизайн

Веб-сайти, створені з використанням MotoCMS, автоматично адаптуються для різних типів пристроїв, включаючи мобільні телефони та планшети.

SEO-Оптимізація

Платформа надає інструменти для оптимізації веб-сайтів для пошукових систем, що може допомогти в покращенні їхнього рейтингу.

Широкі Можливості Кастомізації

motocms 1160x631 1

MotoCMS дозволяє користувачам вносити зміни в дизайн, структуру та функціональність своїх веб-сайтів.

Мультимовність

Деякі версії MotoCMS підтримують створення мультимовних веб-сайтів.

Онлайн-Магазини

MotoCMS надає можливість створювати ефективні онлайн-магазини з різними функціями управління товарами та оплатою.

Технічна Підтримка

Платформа надає технічну підтримку для користувачів, що може бути корисним у разі виникнення питань чи проблем.

 1. Site.pro
logo 3

Site.pro – це платформа для створення веб-сайтів, яка надає інструменти для швидкого та легкого створення веб-проектів. Має 49 мов використання. Site.pro має мовну інтеграцію з ШІ моделю ChatGPT. За рахунок цього швидко та легко інтегрує контент на сторінки вашого сайту.

Простота Використання

Site.pro вирізняється своєю простотою та інтуїтивністю використання, що робить його доступним для користувачів різного рівня досвіду.

Готові Шаблони

Платформа пропонує багатий вибір готових дизайнів та шаблонів, що дозволяє користувачам швидко створювати веб-сайти з різними темами.

Адаптивний Дизайн

484
484

Створені веб-сайти автоматично адаптуються для різних пристроїв, забезпечуючи зручний перегляд на комп’ютерах, планшетах і мобільних телефонах.

Мультиплатформенність

Site.pro може використовуватися для створення веб-сайтів різних типів, включаючи особисті портфоліо, бізнес-сайти, блоги та інші.

Мультимовність

Платформа підтримує створення веб-сайтів на різних мовах.

Інтеграція з Хмарними Сховищами

Site.pro підтримує інтеграцію з хмарними сховищами, такими як Google Drive та Dropbox, для зручного збереження та управління файлами.

SEO-Оптимізація

Є інструменти для оптимізації веб-сайту для пошукових систем.

Підтримка Клієнтів та Спільні Проекти

Платформа дозволяє налаштовувати підтримку клієнтів та спільно працювати над проектами.

Pin It on Pinterest

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.